Linia 453 - Ghencea ~ Sat Varteju
Pe aceasta linie circula autobuze Rocar de Simon sau Iveco de la Autobaza Alexandria
Traseu Tur
Nr. Denumire staţie Denumire arteră
1 GHENCEA BD. GHENCEA
2 CIMITIRUL GHENCEA BD. GHENCEA
3 CALEA 13 SEPTEMBRIE STR. ANTIAERIANA
4 PIATA 13 SEPTEMBRIE STR. ANTIAERIANA
5 TRAMBITEI STR. ANTIAERIANA
6 MANEA SERBAN STR. ANTIAERIANA
7 TACERII STR. ANTIAERIANA
8 SOSEAUA MAGURELE SOS. MAGURELE
9 VENUS SOS. MAGURELE
10 SOSEAUA VARTEJULUI SOS. MAGURELE
11 SLATINA SOS. MAGURELE
12 CURTEA DE ARGES SOS. MAGURELE
13 PECINISCA SOS. MAGURELE
14 I.A.I. MAGURELE SOS. MAGURELE
15 STENYON SOS. MAGURELE
16 CIMITIRUL MAGURELE SOS. MAGURELE
17 ROCON SOS. MAGURELE
18 PASAJ C.F.R MAGURELE SOS. MAGURELE
19 ATOMISTILOR 94 STR. ATOMISTILOR
20 FACULTATEA DE FIZICA STR. ATOMISTILOR
21 A.C.R. STR. CALUGARENI
22 UNIRII SAT. VIRTEJUL
23 MAGAZIN SAT. VIRTEJUL
24 FACULTATIVA SAT. VIRTEJUL
25 SCOALA GENERALA SAT. VIRTEJUL
26 OPRIRE SAT. VIRTEJUL
27 VARTEJU SAT. VIRTEJUL
Traseu retur
Nr. Denumire staţie Denumire arteră
1 VARTEJU SAT. VIRTEJUL
2 OPRIRE SAT. VIRTEJUL
3 SCOALA GENERALA SAT. VIRTEJUL
4 FACULTATIVA SAT. VIRTEJUL
5 MAGAZIN SAT. VIRTEJUL
6 UNIRII SAT. VIRTEJUL
7 A.C.R. SOS. VIRTEJULUI
8 FACULTATEA DE FIZICA STR. ATOMISTILOR
9 ATOMISTILOR 45 STR. ATOMISTILOR
10 PASAJ C.F.R MAGURELE SOS. MAGURELE
11 ROCON SOS. MAGURELE
12 CIMITIRUL MAGURELE SOS. MAGURELE
13 STENYON SOS. MAGURELE
14 I.A.I. MAGURELE SOS. MAGURELE
15 PECINISCA SOS. MAGURELE
16 CURTEA DE ARGES SOS. MAGURELE
17 SLATINA SOS. MAGURELE
18 SOSEAUA VARTEJULUI SOS. MAGURELE
19 VENUS SOS. MAGURELE
20 SOSEAUA ALEXANDRIEI SOS. MAGURELE
21 TACERII STR. ANTIAERIANA
22 MANEA SERBAN STR. ANTIAERIANA
23 TRIMBITEI STR. ANTIAERIANA
24 PIATA 13 SEPTEMBRIE STR. ANTIAERIANA
25 PETRE ISPIRESCU BD. GHENCEA
26 CIMITIRUL GHENCEA BD. GHENCEA
27 GHENCEA BD. GHENCEA