Linia 459 - Granitul ~ Sat Tanganu
Pe aceasta linie circula autobuze Rocar de Simon de la Autobaza Titan.
Traseu tur
Nr. Denumire staţie Denumire arteră
1 GRANITUL SOS. PANTELIMON
2 SOSEAUA GARII CATELU SOS. PANTELIMON
3 LACUL PANTELIMON BD. BIRUINTEI
4 PRIMARIA PANTELIMON BD. BIRUINTEI
5 SOSEAUA DE CENTURA SOS. CERNICA
6 FACULTATIVA SOS. CERNICA
7 STRAND CERNICA SOS. CERNICA
8 MANASTIREA CERNICA SOS. CERNICA
9 INTRARE SAT CERNICA COM. CERNICA
10 CIMITIR CERNICA COM. CERNICA
11 CERNICA COM. CERNICA
12 PRIMARIA CERNICA COM. CERNICA
13 MAGAZIN SATESC SAT. TANGANU
14 FACULTATIVA SAT. TANGANU
15 TANGANU SAT. TANGANU
Traseu retur
Nr. Denumire staţie Denumire arteră
1 TANGANU SAT. TANGANU
2 FACULTATIVA SAT. TANGANU
3 MAGAZIN SATESC SAT. TANGANU
4 PRIMARIA CERNICA COM. CERNICA
5 CERNICA COM. CERNICA
6 CIMITIR CERNICA COM. CERNICA
7 INTRARE SAT CERNICA COM. CERNICA
8 MANASTIREA CERNICA SOS. CERNICA
9 STRAND CERNICA SOS. CERNICA
10 FACULTATIVA SOS. CERNICA
11 SOSEAUA DE CENTURA SOS. CERNICA
12 PRIMARIA PANTELIMON BD. BIRUINTEI
13 LACUL PANTELIMON BD. BIRUINTEI
14 SOSEAUA GARII CATELU SOS. PANTELIMON
15 GRANITUL SOS. PANTELIMON