Linia 101
Traseu tur
Nr. Denumire staţie Denumire arteră
1 DOAMNA GHICA SOS. COLENTINA
2 TEIUL DOAMNEI SOS. COLENTINA
3 BUCUR OBOR SOS. COLENTINA
4 SOSEAUA MIHAI BRAVU 88 SOS. MIHAI BRAVU
5 AVRIG BD. FERDINAND
6 SOSEAUA PANTELIMON SOS. PANTELIMON
7 BAICULUI SOS. PANTELIMON
8 SOSEAUA IANCULUI SOS. PANTELIMON
9 BD.CHISINAU BD. CHISINAU
10 PICTOR HARLESCU BD. CHISINAU
11 BD. NICOLAE GRIGORESCU BD. N.GRIGORESCU
12 PARCUL TITAN BD. N.GRIGORESCU
13 POSTA TITAN BD. N.GRIGORESCU
14 POLICLINICA TITAN BD. N.GRIGORESCU
15 POSTAVARULUI BD. N.GRIGORESCU
16 SOLD. MIHALE STELIAN STR. POSTAVARULUI
17 CODRII NEAMTULUI STR. POSTAVARULUI
18 BD. 1 DECEMBRIE 1918 BD. 1 DECEMBRIE 1918
19 LIVIU REBREANU BD. 1 DECEMBRIE 1918
20 FAUR BD. 1 DECEMBRIE 1918
Traseu retur
Nr. Denumire staţie Denumire arteră
1 FAUR BD. 1 DECEMBRIE 1918
2 LIVIU REBREANU BD. 1 DECEMBRIE 1918
3 BD. 1 DECEMBRIE 1918 BD. 1 DECEMBRIE 1918
4 CODRII NEAMTULUI STR. POSTAVARULUI
5 BD. NICOLAE GRIGORESCU STR. POSTAVARULUI
6 POSTAVARULUI BD. N.GRIGORESCU
7 POLICLINICA TITAN BD. N.GRIGORESCU
8 POSTA TITAN BD. N.GRIGORESCU
9 CONSTANTIN BRANCUSI BD. N.GRIGORESCU
10 BD. BASARABIA BD. CHISINAU
11 PICTOR HARLESCU BD. CHISINAU
12 BD. CHISINAU SOS. PANTELIMON
13 SOSEAUA IANCULUI SOS. PANTELIMON
14 BAICULUI SOS. PANTELIMON
15 SOSEAUA PANTELIMON BD. FERDINAND
16 SOSEAUA MIHAI BRAVU BD. FERDINAND
17 SOSEAUA MIHAI BRAVU 33 SOS. MIHAI BRAVU
18 BUCUR OBOR SOS. COLENTINA
19 ZIDURI MOSI SOS. COLENTINA
20 SUVEICA SOS. COLENTINA
21 DOAMNA GHICA SOS. COLENTINA