28 Martie 2024, 23:26:26

Autor Subiect: Stiri locale din Dolj  (Citit de 4185 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

07 Decembrie 2008, 15:37:45

daf bus

  • Mesaje postate: 967
  • DAF-Da A Fost cel mai bun autobuz bucurestean!
Tot ce inseamna stiri locale din judetul si capitala Baniei.
Sunt roman,gandesc romaneste!
memorat
Advertisement

16 Februarie 2009, 20:22:17
Răspuns #1

daf bus

  • Mesaje postate: 967
  • DAF-Da A Fost cel mai bun autobuz bucurestean!
Sunt roman,gandesc romaneste!
memorat
25 Noiembrie 2009, 22:50:26
Răspuns #2

flayy27

  • Impreuna vom fi mai puternici
  • Mesaje postate: 1833
  • Gen: Bărbat
  • Eu cu mine!
Craiova: Un bărbat a murit sub roţile unui tramvai imediat după ce a coborât din acesta
25 Noiembrie 2009 10:36

  Un bărbat din comuna Sopot (Dolj) ÅŸi-a pierdut viaÅ£a într-o staÅ£ie de tramvai din aproprierea unui centru comercial din Craiova, el dezechilibrându-se la scurt timp după ce s-a dat jos din mijlocul de transport ÅŸi fiind prins sub roÅ£ile vehiculului, transmite corespondentul MEDIAFAX.
Incidentul a avut loc marţi seară, în jurul orei 22.30, pe strada Calea Severinului din Craiova.
Martorii spun că bărbatul, Ion Ciobanu (48 ani), din comuna Sopot, pasager în mijlocul de transport, era băut, iar în momentul în care a coborât din tramvai s-a dezechilibrat, căzând între refugiul pentru pietoni şi tramvai şi fiind prins sub roţile vehiculului.
"Bărbatul a coborât din tramvai şi când am închis uşile şi am plecat s-a dezechilibrat şi a intrat între bordură şi uşa din spate. Era băut", a declarat vatmanul tramvaiului.
În urma incidentului, bărbatul a murit pe loc.

Sursa: Mediafax
Cu respect si admiratie.
memorat
31 Martie 2012, 19:32:35
Răspuns #3

daf bus

  • Mesaje postate: 967
  • DAF-Da A Fost cel mai bun autobuz bucurestean!
Atentie pe unde circulati,poate gasiti strada inchisa.Lucrari in Craiova care vor tine cam 3 luni http://www.adevarul.ro/locale/craiova/Trei_luni_de_restrictii_de_circulatie_pe_strada_Amaradia_0_670733257.html
Sunt roman,gandesc romaneste!
memorat
Advertisement
Partenerii Asociatiei Ro-Trans

Parteneri "Asociatia Ro-Trans":