28 Martie 2024, 13:21:58

Autor Subiect: Deviere Linia 41  (Citit de 3443 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

27 Iunie 2013, 20:38:48

George

  • Mesaje postate: 112
Odata cu avansarea lucrarilor la metrou Linia 41 va fi blocata la intrsectia strazilor Bd Timisoara cu strada Brasov. Eu as propune deviere spre Ghencea astfel: Vor circula normal pana la Bd. Timisoara apoi o vor lua la stanga Pe Bd Timisoara insrpe Vasile Milea si vor tine tt inainte pana pe Progresului apoi dreapta pe 13 Septembrie pana la Ghencea. 
memorat
Advertisement

27 Iunie 2013, 20:49:37
Răspuns #1

lusica

  • COLABORATORI FORUM RO-TRANS
  • *
  • Mesaje postate: 4027
  • Gen: Bărbat
Odata cu avansarea lucrarilor la metrou Linia 41 va fi blocata la intrsectia strazilor Bd Timisoara cu strada Brasov. Eu as propune deviere spre Ghencea astfel: Vor circula normal pana la Bd. Timisoara apoi o vor lua la stanga Pe Bd Timisoara insrpe Vasile Milea si vor tine tt inainte pana pe Progresului apoi dreapta pe 13 Septembrie pana la Ghencea.
Din surse sigure informatia? Nu mai intoarce la Dep Militari ? Pe cand devierea lui 41...Eu cel putin am auzit ca s-ar produce de la 1 iulie...
memorat
27 Iunie 2013, 21:31:25
Răspuns #2

IASMIN SANDU

  • Presedinte Asociatia Ro-Trans!
  • MEMBRII FONDATORI ASOCIATIEI RO-TRANS
  • *
  • Mesaje postate: 21790
  • Gen: Bărbat
  • CAF la statia de metrou Gara de Nord / M1
    • Comunitatea Ro-Trans - www.ro-trans.net
Din surse sigure informatia? Nu mai intoarce la Dep Militari ? Pe cand devierea lui 41...Eu cel putin am auzit ca s-ar produce de la 1 iulie...
Este doar o pura si simpla parere a userului de mai sus. Sincer, mi se pare cea mai buna deviere.
Luptam pentru modernizarea transportului electric.
----------------------------------------
Sa incercam sa fim oameni!
memorat
27 Iunie 2013, 21:38:55
Răspuns #3

lusica

  • COLABORATORI FORUM RO-TRANS
  • *
  • Mesaje postate: 4027
  • Gen: Bărbat
Este doar o pura si simpla parere a userului de mai sus. Sincer, mi se pare cea mai buna deviere.
Da,pentru ca vom avea tramvaie pe calea 13 septembrie,in schimb vor fi foarte multe tramvaie pe progresului...
memorat
Advertisement
Partenerii Asociatiei Ro-Trans

Parteneri "Asociatia Ro-Trans":