29 Martie 2024, 00:32:18

Autor Subiect: Transportul Urban  (Citit de 3651 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

14 Octombrie 2008, 20:57:29

Donvilly

  • Mesaje postate: 62
  • Gen: Bărbat
Acesta este un  Dac 112UDM  cred ca acum e singurul din oras

Este In Firea Omului ca dupa munca pe care o depune sa mediteze sa-si faca o analiza a faptelor sale cand a fost bine si cand a fost greu.Toate acestea i-au oferit satisfactia muncii sale facuta numai din pasiunea glasului rotilor de tren
memorat
Advertisement
Partenerii Asociatiei Ro-Trans

Parteneri "Asociatia Ro-Trans":

14 Octombrie 2008, 20:58:14
Răspuns #1

marius_cfr

  • Mesaje postate: 17
  • Gen: Bărbat
Eu nu cred ca esti ultimul,nu mai este cel de pe Linia 3?(Remetea)
memorat
14 Octombrie 2008, 20:58:51
Răspuns #2

Donvilly

  • Mesaje postate: 62
  • Gen: Bărbat
Accela cred ca a fost casat in urma cu cateva luni daca te uiti bine pe linia 3 acum circula Maz-uri.
Este In Firea Omului ca dupa munca pe care o depune sa mediteze sa-si faca o analiza a faptelor sale cand a fost bine si cand a fost greu.Toate acestea i-au oferit satisfactia muncii sale facuta numai din pasiunea glasului rotilor de tren
memorat
14 Octombrie 2008, 20:59:17
Răspuns #3

marius_cfr

  • Mesaje postate: 17
  • Gen: Bărbat
Da,de un timp pe linia 3 circula doar Maz-uri,dar nu cred ca a fost casat in urma cu cateva luni,daca acum nici o luna l-am vazut in actiune 
memorat
14 Octombrie 2008, 20:59:58
Răspuns #4

Donvilly

  • Mesaje postate: 62
  • Gen: Bărbat
Esti cam offtopic  in partea asta. dar sa te intreb unde ai vazut tu Dac-ul  acum o luna ca eu nu l-am vazut de cel putin 2 nicaieri nici la autobaza daca ai vre-o poza ca sa ne lamuresti pe toti  si sa imi demonstrezi contrariul atunci imi retrag cuvintele.Si uitate bine ca este vorba despre transportul Urban  nu despre cel Rural e o diferenta mica linia 3 nicidecum nu e Urbana
Este In Firea Omului ca dupa munca pe care o depune sa mediteze sa-si faca o analiza a faptelor sale cand a fost bine si cand a fost greu.Toate acestea i-au oferit satisfactia muncii sale facuta numai din pasiunea glasului rotilor de tren
memorat
14 Octombrie 2008, 21:00:34
Răspuns #5

marius_cfr

  • Mesaje postate: 17
  • Gen: Bărbat
Pai,eu am vazut un autobuz alb la scoala la noi in cartierul Unirii(era un Dac),nu am mai apucat sa fug sa-l vad,si cu chestia ca aici se discuta despre transportul Urban,ce cauta Dac-ul acolo?Nu are linie Urbana,asa vad ....deci.....
memorat
14 Octombrie 2008, 21:01:03
Răspuns #6

Donvilly

  • Mesaje postate: 62
  • Gen: Bărbat
Pai daca te uiti bine  asta e de la Autogara nu apartine nicidecum de Siletina sau Transport Local uitate bine si la placuta ce scrie  daca nu iti dau eu inca odata  poza sa dai zoom sa vezi
Este In Firea Omului ca dupa munca pe care o depune sa mediteze sa-si faca o analiza a faptelor sale cand a fost bine si cand a fost greu.Toate acestea i-au oferit satisfactia muncii sale facuta numai din pasiunea glasului rotilor de tren
memorat
14 Octombrie 2008, 21:01:49
Răspuns #7

marius_cfr

  • Mesaje postate: 17
  • Gen: Bărbat
Aaaa,pai eu credeam ca e vorba despre Siletina sau Transport Local 
memorat
Advertisement