28 Martie 2024, 16:15:48

Autor Subiect: Poze  (Citit de 3860 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

14 Octombrie 2008, 20:51:19

IASMIN SANDU

  • Presedinte Asociatia Ro-Trans!
  • MEMBRII FONDATORI ASOCIATIEI RO-TRANS
  • *
  • Mesaje postate: 21790
  • Gen: Bărbat
  • CAF la statia de metrou Gara de Nord / M1
    • Comunitatea Ro-Trans - www.ro-trans.net
Aici puteti posta poze legate regia autonoma de transport in comun din Targu Mures si restul mijloacelor de transport in comun din judetul Mures
Luptam pentru modernizarea transportului electric.
----------------------------------------
Sa incercam sa fim oameni!
memorat
Advertisement

14 Octombrie 2008, 20:52:01
Răspuns #1

Donvilly

  • Mesaje postate: 62
  • Gen: Bărbat
Autobuz MAZ Din Pacate poza nu a iesit destul de clara

DAC

Tot un MAZ
Dac 112UDM (Multumesc Dr2005 deoarece el mi-a spus cum se numeste mai exact)
Este In Firea Omului ca dupa munca pe care o depune sa mediteze sa-si faca o analiza a faptelor sale cand a fost bine si cand a fost greu.Toate acestea i-au oferit satisfactia muncii sale facuta numai din pasiunea glasului rotilor de tren
memorat
14 Octombrie 2008, 20:53:00
Răspuns #2

marius_cfr

  • Mesaje postate: 17
  • Gen: Bărbat
Super pozele ,felicitari,esti cumva din cartierul Unirii,Targu Mures? .....Da-mi un raspuns pe privat! Merci
memorat
14 Octombrie 2008, 20:53:42
Răspuns #3

Donvilly

  • Mesaje postate: 62
  • Gen: Bărbat
Din pacate acces autobuz nu mai e unde era parcat pana acum.AM intrebat cateva persoane care lucreaza in accea incinta si mi-au spus ca a fost dus la casa (nu stiu daca e adevarat) dar pacat de el era in stare buna de  functionare
Este In Firea Omului ca dupa munca pe care o depune sa mediteze sa-si faca o analiza a faptelor sale cand a fost bine si cand a fost greu.Toate acestea i-au oferit satisfactia muncii sale facuta numai din pasiunea glasului rotilor de tren
memorat
14 Octombrie 2008, 20:54:26
Răspuns #4

Donvilly

  • Mesaje postate: 62
  • Gen: Bărbat
Zilele trecute am prins un Isuzu remorcat



Noile Autocare folosite pentru transportul publicului in oras


Sunt confortabile nu pote nega accest lucru are chiar si aer conditionat dar e prostia mare deoarece cand incepe sa stea  lumea si in picioare de abia poti sa te cobori din autocar partea mai urata e ca le pune pe linile  (5 sau 8 ) care circula foarte multa lume pe acceste lini ar trebui autobuze cu  acordeon
Este In Firea Omului ca dupa munca pe care o depune sa mediteze sa-si faca o analiza a faptelor sale cand a fost bine si cand a fost greu.Toate acestea i-au oferit satisfactia muncii sale facuta numai din pasiunea glasului rotilor de tren
memorat
14 Octombrie 2008, 20:55:21
Răspuns #5

marius_cfr

  • Mesaje postate: 17
  • Gen: Bărbat
Zilele trecute am prins un Isuzu remorcat



Noile Autocare folosite pentru transportul publicului in oras


Sunt confortabile nu pote nega accest lucru are chiar si aer conditionat dar e prostia mare deoarece cand incepe sa stea  lumea si in picioare de abia poti sa te cobori din autocar partea mai urata e ca le pune pe linile  (5 sau 8 ) care circula foarte multa lume pe acceste lini ar trebui autobuze cu  acordeon


Nu cu acordeon mai,autobuze articulate se numesc mai exact,ma rog,pacat ca le-au pus pe aceste linii   ,mai demult circulau si pe linia 4,m-am dus o "tura" cu unul din cartierul unirii(unde stau eu si incepe si linia 4),pana la capatul liniei,la Auchan,si inapoi!A fost Frumos!
memorat
14 Octombrie 2008, 20:55:57
Răspuns #6

Donvilly

  • Mesaje postate: 62
  • Gen: Bărbat
Marius Cfr oricum as spune  acordeon sau articulat  cine vrea sa inteleaga tot intelege  si apropo  Nu au circulat pe linia 4 ci pe linia 8 ca sa iti spun mai exact si 8-ul nu merge pana la Auchan ci pana la Bega  nu am spus ca nu sunt confortabile ci doar ca nu sunt menite sa serveasca  publicului larg caci cat or fi ele de confortabile daca se aseasa toata lumea + inca 5 in picioare  sa te vad cum te dai jos  ca usor eu nu cred asta
Este In Firea Omului ca dupa munca pe care o depune sa mediteze sa-si faca o analiza a faptelor sale cand a fost bine si cand a fost greu.Toate acestea i-au oferit satisfactia muncii sale facuta numai din pasiunea glasului rotilor de tren
memorat
14 Octombrie 2008, 20:56:31
Răspuns #7

marius_cfr

  • Mesaje postate: 17
  • Gen: Bărbat
Dap ai dreaptate,sunt enervanti oamenii care stau in picioare,si defapt au multe scaune,si tin sa te contra-zic,pentru ca aceste autocare au circulat si pe linia 4(nu stiu cum iti explici ca se intorceau la Foto,numarul 8 nu are ce cauta acolo),plus ca m-am urcat in el in fata la Auchan,ma rog,nu in fata magazinului,acolo unde stau autobusele si maxi-taxiurile,probabil nu le-ai vazut pe linia 4,nu au fost mult le acea linie,doar cat au fost votarile,sa fim si noi impresionati de Floare 
memorat
05 Mai 2009, 19:39:00
Răspuns #8

Donvilly

  • Mesaje postate: 62
  • Gen: Bărbat
Inghesuiala Autobuzelor la Auchan

Si un Elcar Igero (cred)
Este In Firea Omului ca dupa munca pe care o depune sa mediteze sa-si faca o analiza a faptelor sale cand a fost bine si cand a fost greu.Toate acestea i-au oferit satisfactia muncii sale facuta numai din pasiunea glasului rotilor de tren
memorat
11 August 2012, 00:10:17
Răspuns #9

Shinkasen

  • Mesaje postate: 45
Reghin - Dulcea

"Acolo unde toti gandesc la fel, nimeni nu gandeste prea mult."
"Cea mai mare glorie nu o dobandesti atunci cand nu esti doborat niciodata, ci atunci cand te ridici dupa fiecare cazatura."
memorat
Advertisement
Partenerii Asociatiei Ro-Trans

Parteneri "Asociatia Ro-Trans":