28 Martie 2024, 14:26:09

Autor Subiect: OBB-ul in imagini  (Citit de 6529 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

10 Aprilie 2010, 23:17:59

vlaicuandrei

  • Vizitator
In prima serie de poze voi infatisa o halta oarecare (asa, doar pentru comparatie cu ce e la noi)
memorat
Advertisement
Partenerii Asociatiei Ro-Trans

Parteneri "Asociatia Ro-Trans":

10 Aprilie 2010, 23:19:06
Răspuns #1

vlaicuandrei

  • Vizitator
memorat
10 Aprilie 2010, 23:19:58
Răspuns #2

vlaicuandrei

  • Vizitator
Si am prins si un tren in statie. Plus inca un semn care la ei se respecta cu sfintenie
memorat
10 Aprilie 2010, 23:22:24
Răspuns #3

vlaicuandrei

  • Vizitator
Un Taurus in gara Jenbach in capatul unui marfar in directia Innsbruck. Si da, mecanicul a fost destul de dragut sa imi raspunda la intrebari dar sa ma avertizeze in acelasi timp ca daca vreau sa fac poze, sa o fac repede si fara mare tam-tam ca nu e prea indicat.
memorat
10 Aprilie 2010, 23:25:27
Răspuns #4

Trainspotter Europe

  • Mesaje postate: 1131
Mosule, asa iti mai vine a merge cu trenul. TOT RESPECTUL!
memorat
10 Aprilie 2010, 23:29:27
Răspuns #5

vlaicuandrei

  • Vizitator
Da si nu prea :D cand ii vezi ca sunt la fel de tarani ca noi uneori ti-se ia. Plus ca unde e distractia, de a fi batut cu pietre cand filmezi in gara, distractia de a arunca ceva pe geam, de a scoate capul pe geam sau de a merge pe scarile vagonului? :D pai nu? ;D
memorat
23 Septembrie 2010, 14:34:15
Răspuns #6

vlaicuandrei

  • Vizitator
Da si nu prea :D cand ii vezi ca sunt la fel de tarani ca noi uneori ti-se ia. Plus ca unde e distractia, de a fi batut cu pietre cand filmezi in gara, distractia de a arunca ceva pe geam, de a scoate capul pe geam sau de a merge pe scarile vagonului? :D pai nu? ;D
Bai nene...mesajul asta cand naiba a aparut aici? :o ca eu nu imi aduc aminte sa il fi scris si in plus imi aparea la mesaje noi :-X
memorat
23 Septembrie 2010, 14:58:25
Răspuns #7

IASMIN SANDU

  • Presedinte Asociatia Ro-Trans!
  • MEMBRII FONDATORI ASOCIATIEI RO-TRANS
  • *
  • Mesaje postate: 21790
  • Gen: Bărbat
  • CAF la statia de metrou Gara de Nord / M1
    • Comunitatea Ro-Trans - www.ro-trans.net
Bai nene...mesajul asta cand naiba a aparut aici? :o ca eu nu imi aduc aminte sa il fi scris si in plus imi aparea la mesaje noi :-X
Mesajul a fost scris de tine in sectiunea Europa (http://www.ro-trans.org/index.php/board,68.0.html), dar la cerintele cuiva am creat acest topic: Caile ferate pe MAPAMOD (http://www.ro-trans.org/index.php/board,242.0.html). Am mutat toate mesajele postate de diversi USERI care cuprindeau fotografii cu trenuri din lume. De aceea iti apare ca un mesaj noi, pt. ca el a fost moderat!!!
Sper ca nu ai nimic impotriva!  :(
Luptam pentru modernizarea transportului electric.
----------------------------------------
Sa incercam sa fim oameni!
memorat
23 Septembrie 2010, 22:08:08
Răspuns #8

vlaicuandrei

  • Vizitator
Mesajul a fost scris de tine in sectiunea Europa (http://www.ro-trans.org/index.php/board,68.0.html), dar la cerintele cuiva am creat acest topic: Caile ferate pe MAPAMOD (http://www.ro-trans.org/index.php/board,242.0.html). Am mutat toate mesajele postate de diversi USERI care cuprindeau fotografii cu trenuri din lume. De aceea iti apare ca un mesaj noi, pt. ca el a fost moderat!!!
Sper ca nu ai nimic impotriva!  :(
A, ok...nu stiam care e treaba, credeam ca mi-a spart vreunu parola, ca nu mai tineam minte :D
memorat
23 Septembrie 2010, 22:11:28
Răspuns #9

IASMIN SANDU

  • Presedinte Asociatia Ro-Trans!
  • MEMBRII FONDATORI ASOCIATIEI RO-TRANS
  • *
  • Mesaje postate: 21790
  • Gen: Bărbat
  • CAF la statia de metrou Gara de Nord / M1
    • Comunitatea Ro-Trans - www.ro-trans.net
A, ok...nu stiam care e treaba, credeam ca mi-a spart vreunu parola, ca nu mai tineam minte :D

E... nici chiar asa!
Luptam pentru modernizarea transportului electric.
----------------------------------------
Sa incercam sa fim oameni!
memorat
Advertisement
Partenerii Asociatiei Ro-Trans

Parteneri "Asociatia Ro-Trans":